2011-02-14

Zwiastun mojej nowej kolekcji. / My new trailer jewelry collection.

Pragnę przedstawić zwiastun mojej nowej kolekcji biżuterii. Będzie to unikalne połączenie: techniki haftu sutasz z metaloplastyką. Głównym zamysłem by owe techniki połączyć, było obalenie stereotypu, w którym dominuje przekonanie o mniejszej wartości biżuterii tzw. pasmanteryjnej, do której zalicza się haft sutasz. Dlatego miłośniczki sutaszu, jak i srebrnych form otrzymują w danym projekcie, jedyny w swoim rodzaju mix bogactwa mojej ekspresji twórczej.


I would like to introduce my new trailer jewelry collection. It will be a unique combination: the art of metalwork braid embroidery.  Therefore soutache enthusiast and silver forms of get in the project, a unique mix of wealth my creative expression.

8 komentarzy:

 1. Muszę przyznać, że mnie wręcz śmieszy gdy wszyscy oczekują, czy potwierdzę, że coś jest wykonane ze srebra. Gdyby to jeszcze miało wpływ na walory estetyczno- artystyczne, ale często tak nie jest. Najczęściej w większości sklepów jubilerskich jest podobna do siebie tandeta.
  Wykonałaś super połączenie. Surowość metalu i finezja sutaszu. Odkrywcze. Zaskakuj dalej.

  OdpowiedzUsuń
 2. boski...ależ mi sie podoba...

  OdpowiedzUsuń
 3. Oryginalnie ale w pozytywnym znaczeniu :) Jeśli cała kolekcja będzie zrobiona z takim wyczuciem to na pewno rozejdzie się jak świerze bułeczki.Podziwiam kunszt pracy bo sama zaczynam zabawę z sutaszem i już widzę jak jest to trudne ! Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawie się zaczyna :) Mnie osobiście fascynuje biżuteria w pełni sutaszowa, jest fantastyczna! Ale to połączenie, które zaprezentowałaś jest rewelacyjne! :)) Podziwiam!

  OdpowiedzUsuń
 5. Fantastyczny pomysł! Jestem bardzo ciekawa kolejnych prac.

  OdpowiedzUsuń
 6. Wow!!! Zatchnęło mnie!!! Piękne! Aż mi mrówki przeszły po kręgosłupie, jak pomyślałam o reszcie :-) Będzie boska kolekcja! Rewelacyjne połączenie! Chyle głowę. Pozdrawiam :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. O żesz w mordę!!! REWELACJA! :)))) Kapitalnie to współgra. Ściski przesyłam. ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. No i o to chodzi:) Cudowne połączenia:)Świetny pomysł:)

  OdpowiedzUsuń