2013-04-06

Etnico - continuation/kontynuacja & Canada


Capulla - soutache/sutasz, metal, glass/szkło, leather/skóraGeoo - soutache/sutasz, zirconia/cyrkonia, glass/szkło, Swarovski, metal, ammonite/amonit, leather/skóra

Fryshaa - souatche/sutasz, zirconia/cyrkonia, glass/szkło, metal, leather/skóra
Florisetno - soutache/sutasz, glass/szkło, metal, silver/srebro, leather/skóra


Ja w Kanadzie/Me in Canada (Toronto/Hamilton/Niagara Falls) - (March/marzec 2013)


8 komentarzy:

 1. widzę, że nabrałaś nowej weny twórczej na sutaszki po wojażach... fajnie... Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak zawsze niepowtarzalne! Najbardziej podoba mi się Capulla ale walczy o miejsce z Geoo obie wywołują u mnie dreszcz z chęci posiadania. Wyjazd sądząc po zdjęciach chłodny ale udany. Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zawsze zaskakujesz zestawieniami różnych tworzyw z szutaszem. Dałaś mi właśnie pomysł na amonit, zakupiony dawno temu.
  Fajne zimowe wakacje.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystko fantastyczne ! Jestem zachwycona :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Każda rzecz z osobna jest rewelacyjna :)! Ale najtrudniej byłoby mi wybrać między bransoletkami: Capulla i Fryshaa :) .

  OdpowiedzUsuń
 6. Energetyczne, świeże, mocno kolorrowe - rozpoznawalne na kilometr - wspaniałe!:D Tęskno mi było za sutaszkami made by hannah studio bardzo! <3

  OdpowiedzUsuń
 7. ach...powiem szczerze że tylko sutasz w Twoim wydaniu niezmiennie mnie urzeka. Niezwykłe połączenia, strasznie mi się to podoba.

  OdpowiedzUsuń
 8. Mega energetyczne, bardzo pozytywne, wspaniale wykonane, z ogromną precyzją, jak wszystkie Twoje prace :) Te których jestem szczęśliwą posiadaczką uwielbiam i bardzo cenię :)

  OdpowiedzUsuń